UNLIMETED

נולדנו בלתי מוגבלים

מילד על הספקטרום לאמן בינלאומי מצליח

סיפורו מעורר ההשראה של עמית קניג

נגן וידאו

אודות עמית קניג

סיפור החיים שמוכיח שההצלחה תלויה באמונה שלנו בעצמנו

כשהוא נולד, הרופאים בישרו בצער להורים שהבן שלהם הוא אוטיסט, בכיתה הילדים הכו אותו והמורים לעגו לו.  אבל עמית קניג כמו גיבור-על אמיתי הוכיח לכולם שאם בוחרים להתמקד בכישרון, השמיים הם הגבול. כיום הוא מופיע בכל העולם על הבמות הכי גדולות ומעניק השראה למאות אלפי אנשים

בשנים האחרונות הופיע עמית קניגשטיין בשלושים מדינות שונות עם הלהקות הגדולות בעולם. בקנדה, בסיבוב הופעות בארצות הברית, גרמניה, צ'כיה, פריז ואפילו במזרח הרחוק לפני מאות ואלפי אנשים. הוא מופיע לצד אומני קרקס ברמה הכי גבוהה ואפילו הוגדר כלהטוטן הסגל המהיר ביותר בעולם הקרקס.

כשצופים בעמית מלהטט בביטחון על הבמה, קשה להאמין שאמן הג'אגלינג הבינלאומי שמופיע כפרפומר מהיר בטירוף במופע עתידני וחדשני, הוא בעצם מי שהיה ילד חסר ביטחון עצמי שאובחן בכלל כאוטיסט על הרצף. אבל עמית הצליח להפתיע את כולם ולהוכיח שאין דבר העומד בפני הרצון.

ככה התחלתי את דרכי בעולם הג'אגלינג

עמית התאהב באמנות הג'אגלינג והחליט להתמקד בה כמקצוע לחיים. הוא נרשם ללימודי קרקס בבית ספר מוביל בצרפת ולאחר סיום לימודיו החל לשתף פעולה עם הלהקות הגדולות בעולם. את משקעי העבר הוא החליט להשאיר מאחור ולהתמקד בהצלחה ובעתיד.

לאחר סיבוב הופעות בשלושים מדינות ברחבי העולם ובחמש יבשות עם הלהקות המובילות בעולם, עמית הפך לאמן בעל שם ומוביל בתחומו. 

כיום עמית משתף פעולה כעת עם החברה הבינלאומית מצ'כיה "Pyroterra Lighttoys" יחד הם יצרו את מופע הסולו החדש של עמית בשם "UPGRADED" שמיועד גם הוא לסיבוב הופעות בינלאומי.

"ההתעקשות שלי להילחם וללכת למקום שאליו אני מחובר מאז הוכיחה את עצמה מעל ומעבר – גיליתי מקום חדש שבו אני שלם, מאוזן וגם מיוחד. "

 

המסע אל הג'אלינג

עד לפני הג'אגלינג לא הייתי טוב בכלום, הדימוי העצמי שלי היה נמוך מאד. בג'אגלינג זו הייתה פעם ראשונה מצאתי משהו שאני טוב בו, ככל שהתאמנתי בזה התחלתי לקבל משוב חיובי. "

אני כאן כדי לספר לכם שאנחנו בלתי מוגבלים

זוהי משימת חיי

סיבוב הופעות בינלאומי

upgraded

ארצות הברית

צרפת

הודו

טיוואן

צ׳כיה

קנדה

מסע בין 30 מדינות

זוהי משימת חיי

תמונות מהופעות בעולם

"שום דבר לא יכול להחליש את האור שזורח מתוכך."

אני מאמין

אני מאמין שלכל אדם יש צורך עמוק ופנימי להגשמה עצמית, לייחודיות, לביטוי עצמי, למימוש הפוטנציאל האמיתי שלו ולתחושת שייכות.

שלכולנו יש יכולות פנימיות שבהם אנחנו חזקים יותר מאחרים ואם נתמקד בלפתח אותן ולממש את הפוטנציאל המלא שלנו, נוכל להעניק משמעות וערך לאחרים, אז כל רבדי החיים משתנים לטובה.

אני מאמין שאפשר להתמקצע בכל מה שנרצה, גם אם נראה ש ״אין לנו את זה״. באמצעות למידה מעשית, יציאה מאזור הנוחות, קבלת כישלון כחלק מהתהליך, תרגול והתמדה אפשר לא רק להשתפר בזה, אלא ניתן גם להפוך את החיסרון ליתרון.

אני מאמין שההצלחה מגיעה לאלו שבונים משמעת עצמית, לאלו שמתמידים גם ברגעים הקשים, לאלו שיש להם אמונה בדרך שלהם. שנאמר אין דבר העומד בפני הרצון.

אני מאמין כי הדרך שלי יכולה להעצים את אלו שמתמודדים עם מוגבלות פיזית או רגשית, לאלו שמרגישים ״מתחת לממוצע״ מאמין כי הדרך שאני מצאתי יכולה למלא באור ותקווה את אלו שאומרים להם ש ״הם לא יכולים או לא יוכלו לעולם"

ואני מבקש שגם אתם תאמינו שאם החברה מתייגת אתכם כלא מסוגלים או חסרי-יכולת, זה בדיוק המקום להראות מסוגלות, להראות שאפשר גם אחרת. זה הזמן להגשמה עצמית, למדו את עצמכם להתפתח, אל תוותרו על החלום שלכם.

זה הזמן להתחבר

העולם מחכה לבשורה שלכם
20170619_AmitVPOI4MINIStaff_021

Facebook

לחצו כאן לעמוד הפייסבוק

20170619_AmitVPOI4MINIStaff_019

Tik Tok

להתחברות לטיקטוק לחצו כאן

20170619_AmitVPOI4MINIStaff_017 (1)

Youtube

להתחברות ליוטיוב לחצו כאן

20170619_AmitVPOI4MINIStaff_012

Instagram

התחברו לעמוד האינסטגרם

צרו קשר

עמית קניג הרצאות והופעות