קורסים וסדנאות

ללמוד סטאף בצורה המקצועית ביותר עם עמית קניג

לשדרג את היכולות שלכם בתחום הג'אגלינג סטאף

באמצעות קורס אונליין או סדנה פרונטלית

spin together around the world

ללמוד ג'אלינג עם עמית קניג

טכניקה ייחודית להתמקצע בתחום הסטאף והספינר 

ברוכים הבאים לקורס המקוון ללימוד סטאף – ג'אגלינג עם האמן הבינלאומי עמית קניג, בקורס תצטרפו למסע אומנותי בלתי רגיל במסגרתו עמית מלמד את הסגנון הייחודי שלו ומדגים כיצד להשתמש במלוא התנועה של פרק כף היד לסיבוב מהיר ולמספר מירבי של סיבובים. 

הקורס מיועד לספינרים ברמות שונות – מהמתחילים המעוניינים להתנסות בסטאף ג'אגלינג עד לספינרים המנוסים שרוצים להשתפר ולהתקדם.

במהלך הקורס, תלמדו טכניקות מתקדמות של סיבוב וידית סטאף בצורה מהירה וחדה, המאפשרות לכם ליהנות מהופעה מדהימה ומרהיבה בקטגוריית המתקדמים.

עמית קניג, אמן בינלאומי אשר הופיע בכ 30 מדינות ברחבי העולם, יעביר לכם את הידע והניסיון שצבר בשני עשורים של עבודה וקריירה בתחום. עם עמית, תקבלו מדריך ומורה מנוסה שינחה אתכם בדרך המרתקת להשגת מיומנות גבוהה ביותר.

הקורס מספק את הכלים המושלמים לפיתוח והשלמת הכישורים שלכם ומאפשר לכם לפרוץ גבולות ולהגשים את הפוטנציאל שבכם. אל תחמיצו את ההזדמנות להירשם ולהתחיל את המסע המדהים הזה עם עמית קניג, כדי להפוך לספינרים מובילים בתחום הסטאף ג'אגלינג.

 

הזמנה אישית לקורס אונליין

עמית קניג מספר מה תוכלו להשיג בקורס

מה כולל הקורס

מה תוכלו לקבל במסגרת קורס אונליין עם עמית

28 שיעורים

טכניקות חדשניות

הדרכה שיטתית

20 שנות ניסיון

טריקים מגניבים

טיפים להצלחה

אני כאן כדי לספר לכם שאנחנו בלתי מוגבלים

זוהי משימת חיי

אני מאמין

אני מאמין שלכל אדם יש צורך עמוק ופנימי להגשמה עצמית, לייחודיות, לביטוי עצמי, למימוש הפוטנציאל האמיתי שלו ולתחושת שייכות.

שלכולנו יש יכולות פנימיות שבהם אנחנו חזקים יותר מאחרים ואם נתמקד בלפתח אותן ולממש את הפוטנציאל המלא שלנו, נוכל להעניק משמעות וערך לאחרים, אז כל רבדי החיים משתנים לטובה.

אני מאמין שאפשר להתמקצע בכל מה שנרצה, גם אם נראה ש ״אין לנו את זה״. באמצעות למידה מעשית, יציאה מאזור הנוחות, קבלת כישלון כחלק מהתהליך, תרגול והתמדה אפשר לא רק להשתפר בזה, אלא ניתן גם להפוך את החיסרון ליתרון.

אני מאמין שההצלחה מגיעה לאלו שבונים משמעת עצמית, לאלו שמתמידים גם ברגעים הקשים, לאלו שיש להם אמונה בדרך שלהם. שנאמר אין דבר העומד בפני הרצון.

אני מאמין כי הדרך שלי יכולה להעצים את אלו שמתמודדים עם מוגבלות פיזית או רגשית, לאלו שמרגישים ״מתחת לממוצע״ מאמין כי הדרך שאני מצאתי יכולה למלא באור ותקווה את אלו שאומרים להם ש ״הם לא יכולים או לא יוכלו לעולם"

ואני מבקש שגם אתם תאמינו שאם החברה מתייגת אתכם כלא מסוגלים או חסרי-יכולת, זה בדיוק המקום להראות מסוגלות, להראות שאפשר גם אחרת. זה הזמן להגשמה עצמית, למדו את עצמכם להתפתח, אל תוותרו על החלום שלכם.

אשמח לעבוד גם אתכם

משובים של משתתפים בקורס

תודה עמית למדתי כל כך הרבה בזכותך

יעל די

משתתפת בקורס

נעמי לוין

משתתפת בקורס

ינון רפאל כהן

משתתף בקורס

יעל מונק

משתתפת בקורס

זה הזמן להתחבר

העולם מחכה לבשורה שלכם
20170619_AmitVPOI4MINIStaff_021

Facebook

לחצו כאן לעמוד הפייסבוק

20170619_AmitVPOI4MINIStaff_019

Tik Tok

להתחברות לטיקטוק לחצו כאן

20170619_AmitVPOI4MINIStaff_017 (1)

Youtube

להתחברות ליוטיוב לחצו כאן

20170619_AmitVPOI4MINIStaff_012

Instagram

התחברו לעמוד האינסטגרם

צרו קשר

עמית קניג הרצאות וסדנאות