upgraded

עמית קניג במופע אורות עוצר נשימה

מעניק השראה

מילד על הספקטרום לאמן בינלאומי מצליח

עמית קניג

להטוטן סטאף המהיר ביותר בעולם הקרקס

עמית קניג הוא אמן בינלאומי מהמובילים בעולם בתחום הג'אגלינג.  בשנים האחרונות הוא הופיע בכשלושים מדינות שונות עם הלהקות הגדולות בעולם. בקנדה, בסיבוב הופעות בארצות הברית, גרמניה, צ'כיה, פריז ואפילו במזרח הרחוק לפני מאות ואלפי אנשים. הוא מופיע לצד אומני קרקס ברמה הכי גבוהה ואפילו הוגדר כלהטוטן סטאף המהיר ביותר בעולם הקרקס.

בין הלהקות המפורסמות עמן הופיע ניתן למנות את עמית  Cirque Eloize, להקה מקנדה שמשלבת בין היתר אקרובטיקה אווירית במופע שלהם "מונקו". מופע נוסף התקיים בשיתוף פעולה עם Cirque Du Soileil, קרקס שמופיע הופעות ראווה בכל העולם כשהבסיס שלו בלאס וגאס. הוא הופיע בסיבוב הופעות בארצות הברית עם Cirque Dreams במופע "Holidaze" הלהקה מופיעה בפלורידה, וושינגטון, ג'ורג'יה, פילדלפיה ועוד. באירופה הוא הופיע יחד עם  Fridrichsbau Variete  גרמניה, עם מופע בשם "Grand Revue" ועוד רבים בעולם.

אני כאן כדי לספר לכם שאנחנו בלתי מוגבלים

זוהי משימת חיי

אמן במה ומנטור מעורר השראה

כיום עמית משתף פעולה כעת עם החברה הבינלאומית מצ'כיה "Pyroterra Lighttoys"  יחד הם יצרו את מופע הסולו החדש של עמית בשם "UPGRADED" שמיועד גם הוא לסיבוב הופעות בינלאומי.

כשצופים בעמית מלהטט בביטחון על הבמה, קשה להאמין שאמן הג'אגלינג הבינלאומי שמופיע כפרפומר מהיר בטירוף במופע עתידני וחדשני, הוא בעצם מי שהיה ילד חסר ביטחון עצמי שאובחן בכלל כאוטיסט על הרצף. אבל עמית הצליח להפתיע את כולם ולהוכיח שאין דבר העומד בפני הרצון.

עמית הוא לא רק אמן במה אלא בעיקר מנטור שמצליח לעורר תקווה באחרים, בישראל הוא מקדיש את זמנו להרצאה מעוררת השראה בשם 'להטוטי מוח' אתה הוא מופיע בפני אנשי חינוך, בני נוער, ילדים וקהילות במטרה להוכיח כי עם מעט נחישות והרבה אמונה עצמית, כל אחד יכול להצליח.

מופע אורות UPGRADED

מופע אורות מרהיב, חדשני ובינלאומי

שיתוף פעולה בין עמית קניג לחברה הבינלאומית "Pyroterra Lighttoys"  מצ'כיה. יחד הם יצרו את מופע הסולו החדש של עמית בשם "UPGRADED" המבוסס על טכניקה חדשנית ומיועד לסיבוב הופעות בינלאומי.

LiftOff

מופע אורות מהפנט וחדשני בביצועו של עמית קניג

מופע אורות מהפנט וחדשני. המופע משלב אפקטים של אור עם ביצוע להטוטנות גרנדיוזי, ויוצר חוויה סוחפת ואנרגטית מהיופי הוויזואלי ומהטכניקה המרשימה. אורך המופע הוא 5:30 דקות, וניתן להריץ אותו עד 4 פעמים ביום אירוע.

Red or Blue

אדום או כחול מופע ג'אלינג בין מטורפות לאלגנטיות

מופע ג׳אגלינג עם מוטות “סטאף” המשלב טכניקה מהגבוהות בעולם, יחד עם וירטואוזיות שמזמינה את הקהל אל עולם פרוע, אנרגטי וקצת מוזר. עם איזון בין מטורפות לאלגנטיות. המופע הוצג בצרפת, גרמניה, אוסטריה, צ‘כיה, פורטוגל, מקסיקו, טיוואן, פינלנד וישראל. משך המופע 5:30 דקות

 

סיבוב הופעות בינלאומי

Unlimited

ארה"ב

צרפת

הודו

טאיוואן

צ׳כיה

קנדה

30 מדינות מסביב לעולם

אשמח לעבוד גם אתכם

להתרגש כל פעם מחדש

להעניק השראה זו שליחות

את עמית פגשנו לראשונה בקיץ 2022, כשהזמנו אותו להשתתף בפסטיבל מואר בנמל תל אביב. עמית הגיע עם המופע שלו UPGRADED – מופע להטוטים דיגיטלי אותו יצר בשיתוף עם קבוצת PYROTERRA הצ'כית. בעבודה המאומצת לקראת האירוע ובמהלך הפסטיבל כולו זכינו להכיר אדם מיוחד, אמן אמיתי, מסור ומרוכז שמתיחס לאמנות וליצירה בשיא הרצינות. עמית הוא וירטואוז, להטוטן-על שיודע לייצר קסם בימתי עוצר נשימה בכל פעם מחדש, ובכל פעם הוא נותן את כל כולו כאילו זו הפעם הראשונה. בשנה שחלפה עמית ממשיך לעבוד איתנו בפירומניה ואין ספק כי הנוכחות שלו כאמן ויוצר תורמת באופן משמעותי למופעים ולאירועים שלנו.

ענת דותן אזן וזהר מרקמן
פירומניה
"I would like to praise he virtuosity of not only a great talent but also a great person: Amit Kenig. I was impressed by Amit's willingness to explore new ideas and his dedication to the production. Equally important was his good nature and professionalism both on and off the stage. His act was a hit with audiences and a true show stopper! I can't recommend enough Amit Kenig as a performer. He brings an incredible act to any project and more importantly a wonderful human energy to any place"Fernando Quevedo
Producer\director - Q production Las Vegas
"I had the privilege of working with the talented performing artist Amit Kenig in 2015 of the show Monaco: Les Amants du Rocher. Amit Kenig's contribution to this production was invaluable, His work as a multi-disciplined circus performer, were integrated seamlessly into the narrative of the production. His skills and experience are an international elite level. His work ethic is of the highest level among a highly collaborative team. As a director of many large scale events I recommend without hesitation the performing artist Amit Kenig."
Krista Monson
Cirque du Soleil Las Vegs

אין דבר העומד בפני הרצון

"אני העדות לכך שהשילוב בין רצון, אומץ ודמיון יכולים לפרוץ כל מגבלה"

אני מאמין

אני מאמין שלכל אדם יש צורך עמוק ופנימי להגשמה עצמית, לייחודיות, לביטוי עצמי, למימוש הפוטנציאל האמיתי שלו ולתחושת שייכות.

שלכולנו יש יכולות פנימיות שבהם אנחנו חזקים יותר מאחרים ואם נתמקד בלפתח אותן ולממש את הפוטנציאל המלא שלנו, נוכל להעניק משמעות וערך לאחרים, אז כל רבדי החיים משתנים לטובה.

אני מאמין שאפשר להתמקצע בכל מה שנרצה, גם אם נראה ש ״אין לנו את זה״. באמצעות למידה מעשית, יציאה מאזור הנוחות, קבלת כישלון כחלק מהתהליך, תרגול והתמדה אפשר לא רק להשתפר בזה, אלא ניתן גם להפוך את החיסרון ליתרון.

אני מאמין שההצלחה מגיעה לאלו שבונים משמעת עצמית, לאלו שמתמידים גם ברגעים הקשים, לאלו שיש להם אמונה בדרך שלהם. שנאמר אין דבר העומד בפני הרצון.

אני מאמין כי הדרך שלי יכולה להעצים את אלו שמתמודדים עם מוגבלות פיזית או רגשית, לאלו שמרגישים ״מתחת לממוצע״ מאמין כי הדרך שאני מצאתי יכולה למלא באור ותקווה את אלו שאומרים להם ש ״הם לא יכולים או לא יוכלו לעולם"

ואני מבקש שגם אתם תאמינו שאם החברה מתייגת אתכם כלא מסוגלים או חסרי-יכולת, זה בדיוק המקום להראות מסוגלות, להראות שאפשר גם אחרת. זה הזמן להגשמה עצמית, למדו את עצמכם להתפתח, אל תוותרו על החלום שלכם.

זה הזמן להתחבר

העולם מחכה לבשורה שלכם
20170619_AmitVPOI4MINIStaff_021

Facebook

לחצו כאן לעמוד הפייסבוק

20170619_AmitVPOI4MINIStaff_019

Tik Tok

להתחברות לטיקטוק לחצו כאן

20170619_AmitVPOI4MINIStaff_017 (1)

Youtube

להתחברות ליוטיוב לחצו כאן

20170619_AmitVPOI4MINIStaff_012

Instagram

התחברו לעמוד האינסטגרם

צרו קשר

עמית קניג הרצאות והופעות