להטוטי מוח

אני מאמין שאנחנו בלתי מוגבלים

להטוטי מוח

הרצאה משולבת בין סיפור חיים יוצא דופן לבין מופע קרקס מקצועי וייחודי

אנו מתרגשים להזמין אתכם לחוות חוויה מרגשת ומעצימה. הרצאה ייחודית המשלבת בין סיפור חיים יוצא דופן לבין מופע קרקס מקצועי וייחודי המשלב אור ותנועה.

נשמע את סיפורו האישי של עמית שגדל כילד אשר אובחן על ידי הרופאים כמי שיש לו אוטיזם ובעיות מוטריות קשות ועד לרגע שבו הפך לאמן קרקס בינלאומי ומצליח.

נתרגש ביחד עם עמית כשהוא מספר על האתגרים וההצלחות שהוא עבר ומציג את מסע ההופעות הבינלאומי המצליח שלו. על הבמה עמית מצליח להוכיח שגם עם החברה שמה עלייך תווית של מוגבל, אתה בלתי מוגבל.

זוהי הרצאה מעוררת השראה שמעניקה לקהל מסרים מעצימים, מלאי תקווה ואמונה. זו הזדמנות לכל אחד מאתנו להתרגש ולהתחבר לאמונה הבלתי מעורערת ביכולת להצליח כנגד כל הסיכויים.

אנו מקבלים הזדמנות לראות את העולם דרך עיניו של עמית ומגלים באמצעות כך שבכל אחד מאתנו ישנו כישרון טבעי ויכולת להצליח אם רק נעז לגלות את הכוחות המיוחדים שלנו.

ההצגה קיבלה המלצות של רכזי תרבות ומנהלי מוסדות רבים וממשיכה לרוץ בהצלחה, אנו מזמינים גם אתכם לקבל את ההשראה לחיים בלתי מוגבלים.  

פרומו להרצאה

הרצאה שמשנה את החיים

מילד על הספקטרום לאמן בינלאומי מצליח

אני כאן כדי לספר לכם שאנחנו בלתי מוגבלים

זוהי משימת חיי

מדן ועד אילת

חלק מהמקומות בישראל בהם ההרצאה הופיעה

תל חי

חיפה

תל אביב

ירושלים

עין גדי

באר שבע

כל ילד צריך מבוגר אחד שיאמין בו

תנו לילד כנפיים הוא כבר ילמד לעוף

אני מאמין

אני מאמין שלכל אדם יש צורך עמוק ופנימי להגשמה עצמית, לייחודיות, לביטוי עצמי, למימוש הפוטנציאל האמיתי שלו ולתחושת שייכות.

שלכולנו יש יכולות פנימיות שבהם אנחנו חזקים יותר מאחרים ואם נתמקד בלפתח אותן ולממש את הפוטנציאל המלא שלנו, נוכל להעניק משמעות וערך לאחרים, אז כל רבדי החיים משתנים לטובה.

אני מאמין שאפשר להתמקצע בכל מה שנרצה, גם אם נראה ש ״אין לנו את זה״. באמצעות למידה מעשית, יציאה מאזור הנוחות, קבלת כישלון כחלק מהתהליך, תרגול והתמדה אפשר לא רק להשתפר בזה, אלא ניתן גם להפוך את החיסרון ליתרון.

אני מאמין שההצלחה מגיעה לאלו שבונים משמעת עצמית, לאלו שמתמידים גם ברגעים הקשים, לאלו שיש להם אמונה בדרך שלהם. שנאמר אין דבר העומד בפני הרצון.

אני מאמין כי הדרך שלי יכולה להעצים את אלו שמתמודדים עם מוגבלות פיזית או רגשית, לאלו שמרגישים ״מתחת לממוצע״ מאמין כי הדרך שאני מצאתי יכולה למלא באור ותקווה את אלו שאומרים להם ש ״הם לא יכולים או לא יוכלו לעולם"

ואני מבקש שגם אתם תאמינו שאם החברה מתייגת אתכם כלא מסוגלים או חסרי-יכולת, זה בדיוק המקום להראות מסוגלות, להראות שאפשר גם אחרת. זה הזמן להגשמה עצמית, למדו את עצמכם להתפתח, אל תוותרו על החלום שלכם.

אשמח לעבוד גם אתכם

להתרגש כל פעם מחדש

להעניק השראה זו שליחות

"ההרצאה הייתה מרתקת, ברורה ומסודרת, מעוררת השראה, העלתה שאלות רבות בקרב הצופים ועוררה שיח בין החניכים גם לאחריה. הרצאתו של עמית משנה תפיסות ועמדות כלפי שונות ומגוון בחברה ומקדמת את האמונה ביכולותיו של כל אדם להצליח ולהתקדם."


זאב סלע
מנהל תכנית שיבולים
"בזכות עמית נוכחנו להבין כמה אומץ, התמדה, בטחון עצמי ואמונה משתלמים בסוף ומובילים אותנו להגשמה וסיפוק עצמי. !ההרצאה של עמית כמובן לא הייתה רק מילים, אלה גם מעשים עמית הצליח להסביר את כל אותם הכלים ההכרחיים לחיים תוך כדי מופע מרהיב, מרתק ומרגש!״

אילנה מונקה
משנה מנכ"ל יוניון מדיה
I have known Amit for over 7 years, He is not only a true dedicated artist with strong ambitions and performance achievements world-wide, but rather a profound human being with deeper vision to transform his methods, believes and way of life to young artists and individuals.
Orit Wolf (PH.D)
International concert pianist

משובים של מנהלי תרבות

ראיתי הרבה הרצאות מרגשות, אבל כזאת עוד לא ראיתי

דנית

מנהלת תרבות

אלעד

מנהל תרבות

מיכאלה

רכזת חינוך

עדי

מנהלת היכל תרבות

זה הזמן להתחבר

העולם מחכה לבשורה שלכם
20170619_AmitVPOI4MINIStaff_021

Facebook

לחצו כאן לעמוד הפייסבוק

20170619_AmitVPOI4MINIStaff_019

Tik Tok

להתחברות לטיקטוק לחצו כאן

20170619_AmitVPOI4MINIStaff_017 (1)

Youtube

להתחברות ליוטיוב לחצו כאן

20170619_AmitVPOI4MINIStaff_012

Instagram

התחברו לעמוד האינסטגרם

צרו קשר

עמית קניג הרצאות והופעות